پلاستیک بسته‌بندی

شرکت صنایع سلولزی ماریناسان

شرکت صنایع سلولزی ماریناسان

چهار‌شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹

ثبت نام
چهار‌شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹ | ۱۳:۱۲ ۰ نظر ۱۷ بازدید

ما اعتقاد داریم که هر کسی در دنیا لایق مصرف محصولات با بهترین کیفیت است. بر این اساس، ما با برندهای ارزشمندمان، بهترین انواع محصولات را به کشورهای خاورمیانه و آسیای میانه ارائه می کنیم.

شرکت صنایع سلولزی ماریناسان، شرکت پاکان بسپار آرین را با هدف ورود به صنعت بسته‌بندی پلیمری مورد استفاده در صنایع مختلف ایجاد تاسیس کرده است. این صنعت بیشتر بر تولید، چاپ، لمینیت، برش و دوخت فیلم‌های پلیمری متمرکز است که گستره وسیعی از مواد پلیمری را شامل می‌شود. برخی از صنایعی که می‌توانند تحت پوشش تامینی قرار گیرند عبارتند از: شوینده، سلولزی، بهداشتی، غذایی، کشاورزی، دارویی، پوشاک، خانگی و هر صنعتی که در آن از فیلمهای پلیمری استفاده شود.

انواع پلیمرهای مورد استفاده در این صنایع عبارتند از:polyethylene ، opp، bopp، cpp، polyester و غیره.

دستگاه تولید فیلم:

- دستگاه تولید فیلم 5 لایه روز دنیا با قابلیت تولید انواع فیلم های پلی اتیلنی با ضخامت های متنوع

دستگاه چاپ:

- دستگاه چاپ هشت رنگ فلکسو ایتالیایی با سیستم جدید اسلیو و رنج وسیع آنیلوکس و تمام اتوماتیک با عرض 130. قابلیت استفاده از جدیدترین تکنولوژی کلیشه های روز دنیا با دقت و کیفیت بالا بطوریکه تصاویر و ظرافت سیستم روتوگراور قابل چاپ می‌باشد.

دستگاه لمینیت:

- دستگاه لمینیت ایتالیایی روز دنیا با قابلیت لمینیت انواع فیلم ها از قبیل پلی اتیلن، پلی استر، opp، cpp و غیره و دارا بودن سیستم کرونای آنلاین دستگاه برش:

- دستگاه برش ایتالیایی با عرض 140 مجهز به سیستم کنترل کشش و دقت بالا.

دستگاه دوخت:

- دستگاه دوخت انواع فیلم های پلیمری مجهز به سیستم ویکت و دسته با قابلیت دوخت طولی و تولید بسته های روز دنیا در صنعت بسته بندی.

نشانی کارخانه:

قم، شهرک صنعتی شکوهیه، خیابان فکوری 6، پلاک 246


دیدگاه خود را بیان کنید