صفحه اصلی

کاریابی, استخدام, کاریابی در تهران,سایت استخدام, سایت کاریابی, کاریابی اینترنتی, موسسه کاریابی

اطلاع رسانی دقیق و درست، مشاوره جامع در زمینه اعزام نیروی کار فنی و متخصص در داخل و خارج از کشور، تامین نیروی انسانی مورد نیاز کارفرما به صورت رایگان از مهمترین خدمات موسسه کاریابی کاردار میباشد

شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹

ثبت نام

درباره ما

گروه صنعتی گلرنگ از سال ۱۳۸۰ با تولید دستمال كاغذی با نام تجاری سافتلن پا به عرصه صنعت سلولزی کشور گذاشت و در سال  1386 با تاسیس شركت صنایع سلولزی ماریناسان (سهامی خاص) گامی بلند برای توسعه صنعت سلولزی ایران برداشت. 

در فاز اول، خطوط تولید دستمال كاغذی، دستمال حوله، دستمال توالت و نوار بهداشتی در بهمن‌ماه سال ۱۳۸۸ در شهرستان ساوه؛ و در فاز دوم، خط تولید پوشك كامل بچه در سال ۱۳۸۹ در شهرستان اشتهارد نصب و راه‌اندازی گردید.

شركت ماریناسان با استفاده از آخرین و مجهزترین فناوری روز دنیا و بهره‌گیری از متخصص‌ترین و برجسته‌ترین نیروهای تولید و كنترل كیفیت ایران و خارجی، و نیز استفاده از بهترین مواد اولیه سعی نموده، بهترین محصول ممكن را هم تراز با بهترین برندهای خارجی در حوزه های جانبو رول تیشو، انواع دستمال صورت و تولت و حوله، پوشک، نوار بهداشتی، محصولات پلاستیک بسته بندی و ... به مصرف کنندگان در منطقه اسیای میانه و خاورمیانه ارائه می کند. 

این شركت با بهره‌گیری از کارکنان متعهد و متخصص خود در جهت شناخت نیازهای حال و آینده مصرف‌کننده و تأمین آن، ایجاد رضایت مصرف‌کننده و خودكفایی بازار ایران در زمینه محصولات بهداشتی و سلولزی گام بر می‌دارد.

در حال حاضر شرکت صنایع سلولوزی ماریناسان، با ارائه محصولاتی با کیفیت و تحت برندهای مرسی، بارلی، نانسی، سافتلن، و ... یکی از بازیگران فعال محصولات سلولزی و بهداشتی در منطقه آسیای میانه و خاورمیانه به شمار می آید. 

هر سوالی داری از این قسمت استفاده کن و با ما در ارتباط باش

وارد شوید

مجله آنلاین