لطفا نحوه ارسال خود را انتخاب نمائید:

مبلغ 110000 ریال به سبد خرید شما افزوده خواهد شد.
هزینه ارسال پیک با توجه به منطقه مورد نظر شما از .... تا .... ریال متغیر می باشد.
مطابق با آئین نامه اداره پست که هنگام تحویل کالا به مشتری هزینه حمل آن توسط مامورین اداره پست دریافت خواهد شد.
مطابق با آئین نامه شرکت تیپاکس که هنگام تحویل کالا به مشتری هزینه حمل آن توسط مامورین شرکت تیپاکس دریافت خواهد شد.


پنل اعضاء profile
rezerv رزرو آنلاین
صفحه اصلی « مقالات « مد و لباس « چه لباسی باعث بیشتر نشون دادن سن من میشه ؟

چه لباسی باعث بیشتر نشون دادن سن من میشه ؟

تاریخ:۱۳۹۴/۰۷/۲۱

چه لباسی باعث بیشتر نشون دادن سن من میشه ؟

 

انتخاب درست لباس امری مهم برای کمتر نشان دادن سن شماست . اما همیشه این اتفاق نمی افتد . با خواندن این مقاله متوجه خواهید شد انتخاب اشتباه لباس که سبب بالاتر رفتنسن می شود یعنی چه !

 

مطمئنا وقتی سن شما کمتر هست و در دوره ی جوانی به سر می برید هر لباسی به شما می آید و مشکلی در انتخاب و ست کردن لباس ندارید . مشکل از آنجایی شروع می شود که از مرحله ی جوانی به میانسالی قدم می گذارید .

 

 

  •  کیف و کفش ست و یک رنگ

درست است که زمانی ست بودن کامل کیف و کفش روی مد بودن تلقی می شد اما مد امروز عوض شده و با ست کردن کیف و کفش خود را به یک دهه عقب برده و تیپ قدیمی هم باعث بالا رفتن سنتان خواهد شد .

 

  •  کفش هایی با پاشنه پهن

اگر به خاطر راحتی از کفش هایی با پاشنه کوتاه و پهن استفاده می کنید بهتر است از کفش های مدرن و راحت دیگری استفاده کنید . چرا که کفش های پاشنه پهن به شما سن سال میانسالی خواهد داد .

 

  •  دامن های مدل تنگ اما گشاد

درست است که دامن تنگ و کوتاه مدل بسیار زیبا و به روزی است اما اگر همین دامن تنگ به تن شما گشاد باشد به جای کم سن نشان دادن شما ، سنتان را بالا خواهد برد .

 

  •  بلوز و ژیله ست

یادتان باشد هیچ لباس زیر و رویی که از هم جدا هست را یک رنگ و ست انتخاب نکنید ، اگر قرار به یک رنگ و ست بودن بود ، از اول یک لباس دوخته می شد . پس بر اساس قانون رنگ ها لباس را یک رنگ و ژیله ی روی لباس را رنگ دیگری انتخاب کنید .

 

  •  لباس بلند و گشاد

چه لاغر باشید و چه اضافه وزن داشته باشید ، فراموش نکنید لباس تنگ شما را زیبا تر نشان خواهد داد . با این طرز تفکر که چون لباس تنگ شکمم را بزرگ نشان می دهد ، به سمت بلوز های گشاد و بلند رو نیاورید . چه بخواهید و چه نخواهید بلوز گشاد شما را از نظر حجمی بزرگ تر و سنتان را بیشتر نشان خواهد داد .

 

  •  پلیور زمستانی یک رنگ و ساده

پوشیدن این گونه لباس ها به خاطر سادگی ،سبب  شور و حال کمتری که در چهره ی یک خانم می شود و به بالا بردن سن کمک می کند . پس اگر با لباس پوشیدن به دنبال جوان تر شدن هستید از پوشیدن پلیور های ساده و یک رنگ بپرهیزید .

 

  •  شلوار لی ساده و قدیمی

شلوار های لی که بالا گشاد و مچ پا تنگ تر هستند اصلا گزینه ی خوبی برای جذاب و جوان تر بودن نیست . پس زودتر از شر این جین های قدیمی تان خلاص شوید .

 

  •  رنگهای بی روح و رنگ پریده

اگر با پوشیدن یک رنگ خاص احساس می کنید چهره ی شما رنگ پریده و بی روح می شود ، توصیه می کنم از پوشیدن این رنگ اجتناب کنید . رنگ ها در ایجاد شور و حال جوانی و روح بخشیدن به چهره ، کمک بسزایی می کنند . پس در انتخاب رنگ ها هم دقت کنید .

 

 

برای مشاهده تصویر در سایز بزرگتر , روی عکس کلیک کنید.

 

 

 دیدگاه خود را بیان کنید